پرسش و پاسخ

مشکلات تابلوهای ترافیکی سیار چیست؟

با توجه به اینکه این تابلوها از ایستایی بالایی در مقابل وزش باد و شرایط جوی باید داشته باشند لذا عموما بصورت چهارپایه طراحی و تولید میگردند
که این خود موجب اشغال فضای زیاد و عدم امکان توام حمل آنها وجود دارد.
ولی چی چست این مشکل را حل کرده و تابلویی طراحی کرده که جمع شو بوده و این مشکلات را ندارد.

[بالا]
اتیکت ورود مخازن چیست؟

این اتیکت برای نخستین بار در ایران توسط چی چست طراحی و تولید گردید.با توجه به شدت حوادث رخ داده در مخازن و بعضا مرگ و همچنین در نظر گرفتن مشکلات مربوط به پرمیت یا مجوز ایمنی ورود به مخازن اعم از عدم امکان در معرض عموم گذاشتن این پرمیت و یا عدم امکان نصب به محل اجرای کار و یا مخزن و مخصوصا در شرایط آب و هوایی و بارش برف و باران و یا در معرض آفتاب و ... این اتیکت تولید گردید.
بطوریکه این اتیکت درست بمحض باز شدن درب منهول مخازن و یا ظروف سربسته توسط تعمیرات با پیچ و مهره همان درب به فلنج مخزن بسته میشود تا از همان لحظه شروع شرایط خطر،توسط پیام هشداری روی خود اتیکت"ورود ممنوع ،خطر مرگ " به همه افراد داده شود و حتی میشود این اتیکت را طوری نصب کرد که عملا امکان ورود افراد غیر ممکن گردد.
تا اینکه شرایط ورود به مخزن توسط اداره ایمنی تست،تایید و مجاز اعلام گردد در اینصورت کارت کاملا ضد آب این اتیکت با قلم ضد آب بر اساس الزامات ایمنی و گروه عملیات روی پرمیت تکمیل شده و پس از امضا داخل این اتیکت انداخته میشود تا شرایط ورود ایمن و مجاز گردد.

[بالا]
آیا پایه های تنظیمی رادیاتور چی چست قدرت تحمل نشستن افراد و یا روی آن رفتن را دارد؟

بلی
با استناد به مجوزها و تستهایی که در آزمایشگاه دانشگاه سهند انجام شده هر پایه رادیاتور قدرت تحمل 230 کیلو و در صورت استفاده از دو پایه رادیاتور بالای 500 کیلو را دارد.
لذا در صورت استفاده از پایه رادیاتور مخصوصا دو عدد با خیال آسوده جهت باز و بست پرده ها و غیره حتی به روی رادیاتور نیز میتوان رفت و بعنوان زیر پایی از رادیاتور استفاده کرد.

[بالا]
آیا در صورت نبودن دیوار و وجود شیشه و یا مصالح خیلی سبک و عدم امکان استفاده از بست رادیاتور،امکان نصب رادیاتور در چنین موقعیتهایی وجود دارد

جواب بلی است
خوشبختانه پایه های رایاتور تنظیمی چی چست طوری طراحی گردیده اند که کاملاً وزن رادیاتور را متحمل شده و از منتقل شدن ذره ای نیرو و تنش به اتصالات ممانعت میکند.لذا در صورت عدم استفاده از بست نیز این پایه ها قابل استفاده هستند ولی اگر با یک بستی و یا مهاری قسمت بالایی رادیاتور را جهت جلوگیری از افتادن رادیاتور از سمت بالایی آن استفاده شود ایده آل خواهد بود.

[بالا]
چرا استفاده از پایه تنظیمی در نصب رادیاتورها الزامیست؟

از روزیکه جهت سبک سازی ساختمان ها و مخصوصا آپارتمان ها بجای آجر خشتی از آجر سفالی استفاده گردید دیگر دیوارها بعلت توخالی بودن توان و قابلیت نگهداری بست و وزن رادیاتورها را نداشته و بمرور زمان و بر اثر تکیه دادن افراد و مخصوصا بچه ها این رادیاتورها کج شده و بر اثر تنش وارده به اتصالات آن و ترک خوردن این اتصالات آب بصورت مویرگی و یا قطره ای نشت کرده و به منزل نفوذ میکند.
مخصوصا اگر این نشتی آب در مواقع شب و یا غیاب افراد منزل رخ دهد بعلت سیاهرنگ و روغنی بودن آب رادیاتور در اثر تجمع و آلوده شدن فرشها به این آب فرشها دیگر قابل استفاده نخواهند بود و موجب ضرر و زیان بسیار و همچنین ایجاد شرایط خطر و ناایمن و احتمال بروز حادثه جانی خواهد شد.

[بالا]
نقش و مزایای صلیب منهول مخازن چیست؟

با توجه به آنالیز حوادث انسانی و مرگ و میر در مخازن و تانک ها این نتیجه حاصل می گردد که بعضا افراد بعلت کنجکاوی یا غرور و یا خودنمایی و یا عجله و شتاب بدون اخذ مجوز یا پرمیت ایمنی اقدام به ورود غیر مجاز به مخزن می نمایند.
مخصوصا در مواقعی که بنابه تمهیدات ایمنی داخل مخزن ازت یا نیتروژن که بسیار کشنده هست تزریق شده باشد.لذا جهت پیشگیری از بروز حادثه جانی افراد این صلیب طراحی و تولید گردید تا بمحض باز شدن درب منهول و تا صدور مجوز ایمنی توسط این صلیب درب منهول بسته و کاملا کنترل خواهد شد.

[بالا]
برای پیشگیری از بروز حوادث جانی در مخازن راهکار چیست؟

ورود افراد بدون داشتن مجوز یا پرمیت یکی از اصلی ترین و ریشه ای ترین دلایل بروز حادثه جانی در بحث ورود مخازن میباشد.
لذا صلیب منهول مخازن چی چست برای اولین بار در ایران در سال 1395 توسط طراحی تولیدی چی چست طراحی و تولید گردید.این صلیب دارای دارای قابلیت اندازه شدن به انواع دربهای مخازن با سایزهای متفاوت بوده و در استقرار و پیاده سازی ایمنی مخازن و ظروف سربسته نقش بسزایی ایفا میکند.و از ورود غیر مجاز افراد ممانعت میکند

[بالا]
اتیکت بالابر چیست و کاربرد آن چیست؟

جهت استقرار ایمنی بالابرها،لیفتراکها و جرثقیل ها این اتیکت توسط چی چست طراحی و ساخته شد و با استفاده از این اتیکت مسئولیت اصلی تجهیز به راننده و یا اپراتور آن منتقل شده و از بروز حوادث جانی و مالی پیشگیری میگردد.

[بالا]
نقش هولدر کارت خطر تعمیراتی چیست؟

با توجه به اینکه روی فیدرها و تابلوهای برق فضا و امکان نصب ایمن و اصولی کارت خطر وجود ندارد لذا استفاده از این هولدر روش انجام کار را بسیار ایمن نموده و از افتادن کاتها و مخصوصا عوارض ناشی از آن و بروز حوادث جانی جلوگیری میکند.

[بالا]
چرا استفاده از اتیکت داربست در نصب داربست الزامیست؟

یکی از مهمترین مواردی و موانعی که در نصب و بر پا نمودن داربست از برپا شدن داربست ایمن وجود دارد غرور بیش از حد گروه داربست بند هست که بصورت کاملا سلیقه ای رفتار نموده و با توجه به اینکه کار در ارتفاع انجام میشود رغبت چندانی به رعایت قوانین و دستورالعملها و روش اجرایی ندارند.
لذا جهت کنترل و خنثی سازی این غرور کاذب استفاده از اتیکت داربست جهت ایجاد امکان پیاده سازی استاندارهای داربست بندی ضروری است.

[بالا]
مهمترین مشکل در بازدیدها و بازرسی های دوره ای کپسول های اطفا چیست؟راهکار چیست؟

اینکه براثر بارندگی و یا شرایط جوی کارتهای کاغذی بازرسی دوره ای کپسولها خیس و در اثر وزش باد کنده شده و گم می گردند و در نتیجه سلسله بازدیدها از هم گسسته و در واقع سوابق بازدیدها از بین میرود و ارزش واقعی کار بی مفهوم میگردد.و همچنین رنگ پریدگی اطلاعات در مقابل تابش آفتاب و ناخوان بودن اطلاعات میباشد.
چی چست این مشکل را بنحو احسن حل کرده و برای اولین بار کارتهای کاملا ضد آب تولید و به بازار روانه کرده و برای دوسال پیاپی جوابگو میباشد.از طرفی برای جلوگیری از رنگ پریدگی در مقابل آفتاب قلم ضد آفتاب آلمانی ارایه میدهد.

[بالا]
اتیکت ورود مخازن را کی و چگونه استفاده کنیم؟

اتیکت ورود مخازن برای کنترل و نگهداری کارت ورود طراحی و ساخته شده و با خود پیچ مهره درب منهول مخزن به فلنج آن بسته میشود.

[بالا]
کاربرد و نحوه عملکرد منبع انبساط حمامی آلومینیومی چیست؟

از آنجاییکه نصب منبع انبساط در پشت بام منزل و در معرض مستقیم برودت هوا و وزش بادهای سرد با هدرروی و اتلاف زیاد انرژی و حرارت همراه بوده و در طول سال هزینه بالایی را به ما تحمیل میکند لذا این منبع جهت صرفه جویی و جلوگیری از اتلاف حرارت و در نهایت صرفه اقتصادی طراحی و ساخته شده که علاوه بر این مزیت دارای صرفه دیگری نیز میباشد:
دیگر نیاز به نصب رادیاتور حوله ای نیست و بجای آن رادیاتور این منبع نصب می گردد تا هم رادیاتور عمل کرده و هم منبع انبساط
حسن دیگر منبع حمامی اینست که در فصل پاییز که هوا برای کودکان و کهنسالان سرد میباشد این منبع حمام را همچنان گرم نگه میدارد و ظرفیت آبگیری آن چندین برابر رادیاتور حوله ایست.

[بالا]
طراحی تولیدی چی چِست (تاسیسات و ایمنی و آتشنشانی)
[تبریز]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : پایه تنظیمی رادیاتور آلومینیومی "1 ، پایه تنظیمی رادیاتور پانلی ، پایه تنظیمی رادیاتور آلومینیومی "1/4 1، منبع انبساط استیلی سه جداره 70 لیتری، منبع انبساط استیلی سه جداره 85 لیتری، منبع انبساط استیلی سه جداره 100 لیتری، منبع انبساط حمامی ، نیپل فنری ارتجاعی رادیاتور، اتیکت لاینهای انشعابی، اتیکت داربست، اتیکت ورود مخازن، مغزی گالوانیزه آچارخور رادیاتور، اتیکت بالابر، اتیکت کپسول آتش پودری ، هولدر کارت خطر تعمیراتی، صلیب منهول مخازن
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 041-34464863، +933-632-4644