پرسش و پاسخ

نقش و مزایای صلیب منهول مخازن چیست؟

با توجه به آنالیز حوادث انسانی و مرگ و میر در مخازن و تانک ها این نتیجه حاصل می گردد که بعضا افراد بعلت کنجکاوی یا غرور و یا خودنمایی و یا عجله و شتاب بدون اخذ مجوز یا پرمیت ایمنی اقدام به ورود غیر مجاز به مخزن می نمایند.
مخصوصا در مواقعی که بنابه تمهیدات ایمنی داخل مخزن ازت یا نیتروژن که بسیار کشنده هست تزریق شده باشد.لذا جهت پیشگیری از بروز حادثه جانی افراد این صلیب طراحی و تولید گردید تا بمحض باز شدن درب منهول و تا صدور مجوز ایمنی توسط این صلیب درب منهول بسته و کاملا کنترل خواهد شد.

[بالا]
برای پیشگیری از بروز حوادث جانی در مخازن راهکار چیست؟

ورود افراد بدون داشتن مجوز یا پرمیت یکی از اصلی ترین و ریشه ای ترین دلایل بروز حادثه جانی در بحث ورود مخازن میباشد.
لذا صلیب منهول مخازن چی چست برای اولین بار در ایران در سال 1395 توسط طراحی تولیدی چی چست طراحی و تولید گردید.این صلیب دارای دارای قابلیت اندازه شدن به انواع دربهای مخازن با سایزهای متفاوت بوده و در استقرار و پیاده سازی ایمنی مخازن و ظروف سربسته نقش بسزایی ایفا میکند.و از ورود غیر مجاز افراد ممانعت میکند

[بالا]
اتیکت بالابر چیست و کاربرد آن چیست؟

جهت استقرار ایمنی بالابرها،لیفتراکها و جرثقیل ها این اتیکت توسط چی چست طراحی و ساخته شد و با استفاده از این اتیکت مسئولیت اصلی تجهیز به راننده و یا اپراتور آن منتقل شده و از بروز حوادث جانی و مالی پیشگیری میگردد.

[بالا]
نقش هولدر کارت خطر تعمیراتی چیست؟

با توجه به اینکه روی فیدرها و تابلوهای برق فضا و امکان نصب ایمن و اصولی کارت خطر وجود ندارد لذا استفاده از این هولدر روش انجام کار را بسیار ایمن نموده و از افتادن کاتها و مخصوصا عوارض ناشی از آن و بروز حوادث جانی جلوگیری میکند.

[بالا]
چرا استفاده از اتیکت داربست در نصب داربست الزامیست؟

یکی از مهمترین مواردی و موانعی که در نصب و بر پا نمودن داربست از برپا شدن داربست ایمن وجود دارد غرور بیش از حد گروه داربست بند هست که بصورت کاملا سلیقه ای رفتار نموده و با توجه به اینکه کار در ارتفاع انجام میشود رغبت چندانی به رعایت قوانین و دستورالعملها و روش اجرایی ندارند.
لذا جهت کنترل و خنثی سازی این غرور کاذب استفاده از اتیکت داربست جهت ایجاد امکان پیاده سازی استاندارهای داربست بندی ضروری است.

[بالا]
مهمترین مشکل در بازدیدها و بازرسی های دوره ای کپسول های اطفا چیست؟راهکار چیست؟

اینکه براثر بارندگی و یا شرایط جوی کارتهای کاغذی بازرسی دوره ای کپسولها خیس و در اثر وزش باد کنده شده و گم می گردند و در نتیجه سلسله بازدیدها از هم گسسته و در واقع سوابق بازدیدها از بین میرود و ارزش واقعی کار بی مفهوم میگردد.و همچنین رنگ پریدگی اطلاعات در مقابل تابش آفتاب و ناخوان بودن اطلاعات میباشد.
چی چست این مشکل را بنحو احسن حل کرده و برای اولین بار کارتهای کاملا ضد آب تولید و به بازار روانه کرده و برای دوسال پیاپی جوابگو میباشد.از طرفی برای جلوگیری از رنگ پریدگی در مقابل آفتاب قلم ضد آفتاب آلمانی ارایه میدهد.

[بالا]
اتیکت ورود مخازن را کی و چگونه استفاده کنیم؟

اتیکت ورود مخازن برای کنترل و نگهداری کارت ورود طراحی و ساخته شده و با خود پیچ مهره درب منهول مخزن به فلنج آن بسته میشود.

[بالا]
کاربرد و نحوه عملکرد منبع انبساط حمامی آلومینیومی چیست؟

از آنجاییکه نصب منبع انبساط در پشت بام منزل و در معرض مستقیم برودت هوا و وزش بادهای سرد با هدرروی و اتلاف زیاد انرژی و حرارت همراه بوده و در طول سال هزینه بالایی را به ما تحمیل میکند لذا این منبع جهت صرفه جویی و جلوگیری از اتلاف حرارت و در نهایت صرفه اقتصادی طراحی و ساخته شده که علاوه بر این مزیت دارای صرفه دیگری نیز میباشد:
دیگر نیاز به نصب رادیاتور حوله ای نیست و بجای آن رادیاتور این منبع نصب می گردد تا هم رادیاتور عمل کرده و هم منبع انبساط
حسن دیگر منبع حمامی اینست که در فصل پاییز که هوا برای کودکان و کهنسالان سرد میباشد این منبع حمام را همچنان گرم نگه میدارد و ظرفیت آبگیری آن چندین برابر رادیاتور حوله ایست.

[بالا]
طراحی تولیدی چی چِست (تاسیسات و ایمنی و آتشنشانی)
[تبریز]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : پایه تنظیمی رادیاتور آلومینیومی "1 ، پایه تنظیمی رادیاتور پانلی ، پایه تنظیمی رادیاتور آلومینیومی "1/4 1، منبع انبساط استیلی سه جداره 70 لیتری، منبع انبساط استیلی سه جداره 85 لیتری، منبع انبساط استیلی سه جداره 100 لیتری، منبع انبساط حمامی ، نیپل فنری ارتجاعی رادیاتور، اتیکت لاینهای انشعابی، اتیکت داربست، اتیکت ورود مخازن، مغزی گالوانیزه آچارخور رادیاتور، اتیکت بالابر، اتیکت کپسول آتش پودری ، هولدر کارت خطر تعمیراتی، صلیب منهول مخازن
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 041-34464863، +933-632-4644
بروز رسانی 46 دقیقه پیش